O nás

HOJA!

Teší nás, že ste zavítali na naše stránky a zaujala Vás konopná látka, ktorú sme si obľúbili najmä kvôli jej výhodám, ktorých je naozaj veľké množstvo.

Pred viac ako 30 000 rokmi človek zvedavý objavil rastlinku, ktorá bola vo vnútri taká pevná a zároveň jemná, že si z nej časom, okrem iného, vyrobil látku.
Približne vtedy sa začal písať príbeh HOJA hemp...
Tisíce rokov bola táto rastlina, nazývaná konopa, verným spoločníkom človeka. Každú jar si mohol vysadiť novú, ktorá mu do jesene vyrástla aj 5 metrov vysoká.
Obohatila pôdu. Poslúžila na výrobu všetkého čo bolo potrebné. Najpevnejšie laná, najodolnejšie košíky, plachty, oblečenie, ktoré v zime hrialo a v lete chladilo,
liečivé masti, nápoje, potraviny a zároveň vrecia na ich uskladnenie.
Prečo sa odrazu niečo také užitočné takmer zo dňa na deň vytratilo?
Keď mocní nevedia ako konkurovať, jednoduchšia cesta je konkurenciu zakázať. Aby sa mohol syntetický materiál presadiť, musel konopu úplne vyradiť.
Zíde z očí, zíde z mysle a tak sa časom zabudlo na to, čo predtým nemohlo chýbať ani v jednej domácnosti.  

Teší nás, že Vám už od roku 2015 prinášame opäť možnosť výberu a je len na Vás, či sa rozhodnete vrátiť konope priestor vo Vašich domovoch.

Všetky naše výrobku sú vyrábané na Slovensku v súkromných krajčírskych dielňach a v Slovenskej chránenej dielni šikovnými krajčírkami, s ktorými spolupracujeme.
Každý jeden kus je hand made. Do každého jedného kusu sú vložené roky skúseností a precíznosť spracovania. Okrem našich produktov, ktoré máme v ponuke,
vyrobíme čokoľvek na mieru a na želanie. Vytvoríme s Vami firemné predmety podľa Vašej predstavy. Vyšijeme Vašu značku, logo, slogan.

Povedzte svojim zákazníkom a firemným partnerom, že Vám záleží na životnom prostredí. Viac o konopnej látke, sa dozviete tu.

PREČO HOJA?
Hoja má niekoľko významov, nám sa však najviac páči preklad v slovenčine a znamená prejav veselosti, radostné vzrušenie.
S radosťou pre Vás vyrábame naše výrobky a teší nás každý pozitívny ohlas z Vašej strany.
Hoja po španielsky znamená list, lístok.
Hoja je tiež nádherná popínavá rastlina s výnimočnými kvetmi.

Kontakty: 

Ak máte záujem vidieť naše výrobky naživo, môžete nás stretnúť na rôznych predajných akciách, ktoré zverejňujeme na našej facebookovej stránke: HOJA hemp

Môžete nás tiež navštíviť v našej vzorkovej predajni v Chocholnej-Velčiciach 261, mapa tu.

V predajni si môžete pozrieť vzorové veci, vyzdvihnúť Vaše objednávky, prípadne Vás môžeme zmerať, ak máte záujem o oblečenie na mieru. 

Oblečenie vyrábame priamo na objednávku, nemáme tovar bežne skladom. Ak si čokoľvek z našej ponuky vyberiete, naše šikovné krajčírky Vám výrobok ušijú priamo pre Vás. 
Dodanie hotového výrobku je do 14 pracovných dní.
Doplnkový tovar ako šiltovky, čiapky prípadne doplnky do domácnosti máme skladom, môžete si prísť vyskúšať a vybrať, ktorý Vám najviac vyhovuje. 

Predtým nám však, prosím, zatelefonujte (+421 904 475 119) a dohodnite si stretnutie, nakoľko nemáme pravidelné otváracie hodiny.


Renovint, s.r.o.

Chocholná-Velčice 261
913 04 Chocholná-Velčice
okr. Trenčín
Slovenská republika

IČO: 47 951 303
DIČ: 2024 160 853
Nie sme platci DPH

Firma Renovint, s.r.o. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 31037/R 

Telefón:

Leonarda Mihálová

+421 904 475 119

E-mail:

info@hoja-hemp.sk

objednavky@hoja-hemp.sk

www.chlebnik.sk


Bankové spojenie: ČSOB
Číslo účtu: 4021062671/7500
IBAN: SK60 7500 0000 0040 2106 2671
SWIFT: CEKOSKBX

Šetrný k prírode

100% biologicky odbúrateľný materiál

Viac info

Sledujte nás na instagrame

Sledujte nás na instagrame

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní

viac info

Renovint, s.r.o.
Chocholná-Velčice 261
91304 Chocholná-Velčice

Platba a poštovné
Platba
Dodanie
Poštovné
Výmena tovaru

shop & design by Macko